Hasta Değerlendirmeleri

eniyihekim-hasta-gorusleri-clinimed

hülya nizamoğlu (13 Kasım 2014)
çok memnunum
dr. elif ebru güner hanımla internette arastırmalarımdan ogrendim ilk gorüste verdigi yorumlar anlatım ve simdiye kadar olan seyirden memnunuz sadece internetten kıbrıslı oldugum icin attıgım emaillere geri donus gec tek sorunum budur gerisi memnunuz
Merve Dinçkök (11 Kasım 2014)
çok memnunum
2 yaşındaki bebeğimin kol ve bacaklarında gözlemlediğim kızarıklıklar ve döküntüler yanı sıra bende de aynı zamanda beliren kırmızı halkalar nedeniyle Elif Ebru Hanım’la tanıştık ve tedaviye başladık. İlaç tedavisinde ikinci seansta yüksek fayda gördüm ve önce bebeğimin hassas cildindeki alerjik reaksiyon sonrasında bendeki alerjik reaksiyon hızla ve gözle görülür biçimde küçülerek kayboldu. Doktor Hanım’ın profesyonel yaklaşımı ve tecrübeleri benim ve bebeğim için hızlı bir çözüm oldu. Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesinde bulunan kliniğinde veya muayenehanesinde tedavi için randevu alabilirsiniz. Elif Hanım’a bu yol aracılığı ile teşekkür ediyorum ve cilt / deri problemi olan herkese de gönülden tavsiye ediyorum.
İpek Sedef Ünsal (28 Ekim 2014)
çok memnunum
Yaşa ve çevresel faktörlere bağlı olarak yüzümdeki cilt – deri lekelerim için kimyasal peeling işlemine gittim. Gözlemledim ve inceledim araştırdım soruşturdum. Klinik hem temiz hem yeni hem de son teknolojiye sahipti. Hijyenik olması yanı sıra estetisyenlere de ikna edici ve güleryüzlü oldukları için güvendim ve inandım. Dr Ebru Hn zaten çok sıcak ve samimi.. Üstelik kimyasal peeling işlemi için beni sonbahar mevsimine yönlendirdiler bu bana ticari kaygılar güdülmeden gerçek bir tedavinin doğru zamanlaması konusunda da güven verdi. Bu sebeple hem dostlarıma tavsiye ediyorum hem aileme.. Lazer epilasyon için de arayıştaydım. Şimdi birkaç işlem için klinikten faydalanıyorum.

Sevinç Yılmazdıl (28 Ekim 2014)
çok memnunum
Doktorumuz bir tanedir. Ailecek hatta etrafımızda ve çevremizde kim varsa ELİF EBRU GÜNER DOKTORUMUZA gider danışır tedavi olur yenilenir değişir. İşini en iyi bilen en iyi uygulayan en iyi şekilde sıkı takip eden ustalığını kliniği CLINIMEDte hem İstanbul’dan hem şehirdışından hem yurtdışından hastaları ile yaşayan ve iyileşme – gençleşme yaşatan naif ve mutevazi dünya tatlısı bir insan… Yaşadığım ve artık unuttuğum zorlu kanser sürecinde benimle olmuş beni iyileştirmiş mucizelere inandırmış bir insandan bahsediyorum. Söyleyecek daha çok şey yok. Sıklıkla takibi altındayım. Tedavilerinden aşırı derecede memnunum. Çok şükür. Çok teşekkürler.
serap yıldızcan (28 Ekim 2014)
çok memnunum
Elif Hanım’a psikolojik etmenlere bağlı olarak vücudumda ve yüzümde çıkan kabarıklık ve kızarıklık gibi döküntüler nedeniyle bir doktor arkadaşımın tavsiyesi ile gittim tanıştım ve egzama tanısından sonra verdiği ilaç tedavisi ile deri hastalıklarında uzmanlaşmış olduğuna kalpten inandım. gözümle gördüğüm iyileşme hızı beni çok etkiledi. sonrasında kliniğindeki bazı dermal kozmetik uygulamalarını da denemek istedim. önümüzdeki haftalarda yeni uygulamalar deneyeceğim. bende herkese gönülden öneriyorum.
Arzu Tekli (28 Ekim 2014)
çok memnunum
Doktorum Elif Hanımdan memnuniyetimi anlatmam imkansız neredeyse… Cilt kanseri ihtimali olan tehlikeli benlerimden sayesinde hayata döndüm! şaka değil maalesef çok gerçek. Elif Hanım çok başarılı bir doktordur. Nişantaşındaki kliniğinde onlarca popstar ve ünlü sima arasında tedavi olmak isterseniz üstelik tek seansta tek randevuda iyileşmek için DOKTOR ELİF EBRU GÜNER tavsiye ederim.
Svetlana Yıldırım (24 Ekim 2014)
çok memnunum
ELİF EBRU DOKTORU ilk kez geçen sene DOKTORUM programıyla izledim hayran kaldım. Hem çok tatlı dilli bir insan hem işini çok iyi bilen bir doktor. Tanıştığımda da bunu anladım. Ben cildimdeki pul pul döküntüler için kimyasal peeling araştırmalarım sırasında kendisine ulaştım. Mevcut lekeleri ve akne ile sivilceye eğilimli yağ salgılanan bölgeleri düzenledik ve en önemlisi sağlıkla ışıldayan bir cildim var artık. DOKTOR ELİF HN sayesinde.. Dermokozmetik ilaç tedavisinden de fayda gördüm hem de çok kısa sürede.. Şu an yapmam gereken tek şey güneşe karşı korunmak. Onun dışındaki sorunların hepsi tek seansta Elif Hn tarafından çözüldü. Eğer minicik bile olsa bir cilt probleminiz varsa lütfen bir tanışma randevusu alın ve farkı yaşayın. Fazla söyleyecek şey yok. Sevgiler herkese.
Funda Benli (24 Ekim 2014)
çok memnunum
Doktorrum Ebru Hanım’a siğillerim ve egzamam için gittim. Tedavi boyunca ağrılarımı çok rahatlattı. teşekkür ediyorum ve tavsiye ediytorum. şluan deriüzerinde hastalık kalmadı. egzamalarım korkunç klaşınıyordu. artık sona erdi. TEŞEKKÜRLER DREBRU HANIM.
Ayşen Sude N. (20 Ekim 2014)
çok memnunum
DOKTOR ELİF EBRU GÜNER hastasına olan mükemmel yaklaşımı ile tanıdığım en değerli doktorlardan biridir. Tedavi öncesinde hastasını çok iyi şekilde aydınlatarak tedavi aşamalarını ve sonrasını anlatır ve ne yaşayacağınızı bildiğiniz için güven duygusu ile kendisine teslim olursunuz. Ben hassas cilt sendromu ve rosacea teşhisi için arkadaş tavsiyesi ile geldim ve inanılmaz memnun kaldım ve mutlu ayrıldım. Cilt hastalığımı tek seansta yüksek oranda çözdük ve klinikteki farklı uygulamalar için de geliyorum. Sağlıklı günler herkese..
Nevin Gülümser (4 Ekim 2014)
çok memnunum
Herkeslere merhabalar.. Doktorumuz Elif Hanım ile tanışmam bir arkadaşımın vesilesi ile gerçekleşti. İyiki gerçekleşmiş çünkü kendisinin üstün tedavileri sayesinde şimdilerde kendimi süper hissediyorum. Hatta bir süperstar gibi :))) Yüzümdeki ergenlik döneminden kalma sivilce izlerini, geniş ve içleri siyah noktalarla dolu gözenekleri ve T bölgesindeki durdurulamayan yağlanmayı YOK ETTİ. Yanlış duymadınız ve ben hiç abartmadan aktarıyorum. DR ELİF Hoca Hanım güven veren bir insan olduğu gibi Dermatoloji alanında da Türkiye’de hatta dünyada tektir! Bunu sadece ben düşünmüyorum. Kendisini internette kısaca araştırırsanız ve klinikte randevu saatinizi beklerken yanıbaşınızdaki diğer hastalar ile kısaca sohbet ederseniz zaten beni çok iyi anlayacak ve kısa sürede de söylediklerimi siz de söylüyor olacaksınız.Yüzümdeki ve boynumdaki tüm akne ve sivilce izleri ve yağlanma problemi ortadan kalkmış vaziyette. Ayrıca yaz dönemi akabinde güneş lekelenmeleri ve ben oluşumu için de mini bir lazer operasyonu gerçekleştirdik. Bundan da sonsuz memnun kaldım. Doktor Hanımın önerdiği mükemmel dermokozmetik ürünleri ile tedavimi destekliyoruz. Cilde nefes aldıran, cilt sorununa hedefli ve çok kısa sürede çok hızlı etkili dermokozmetik ürünleri de herkese tavsiye ediyorum. Suratımı tamamladık şimdi sırada vücudumda.. Sağlıklı zayıflama ve yaşa bağlı olarak artan sarkma sorunu gibi cilt deformasyonları için kliniğindeki full ve son teknolojiden faydalanmaya başlıyorum. Mezoterapi yanı sıra tüm cildime doğal ışıltı da alıyorum. Bendeki bu değişiklik öylesine farkediliyor ki çalıştığım kurumdaki tüm arkadaşlarım, komşularım, ailem herkes nereye kime gittiğimi soruyor. Keşke burada fotoğraf yayınlama fırsatım olsaydı.. Öncesi ve Sonrası şeklinde fotoğrafımı paylaşmak isterdim. Ben deneyimlerimi paylaşmayı borç bildim, şimdi siz de düşünün araştırın ve DOKTOR ELİF EBRU GÜNER’den hemen randevu alın.. Daha güzel olmak için değil; hem sağlıklı hem güzel olmak için! İyi günler ve iyi bayramlar herkese!
Rukiye D. (26 Eylül 2014)
çok memnunum
Ayak ve tırnak mantarı rahatsızlığım için gitmiştim çok memnun kaldım şimdi iyileştim başka diğer uygulamalar için gidiyorum.
Negin N. (26 Eylül 2014)
çok memnunum
I’m coming to Turkey for the application of Botox and fillers. I LOVE DOC. ELIF EBRU GUNER. I am very happy with her treatment. Skin care applications has changed a lot with the skin. My skin has rejuvenated. Thank you so much. From Tehran
Mete Yüksel (26 Eylül 2014)
çok memnunum
Silinse bile izi kalır dedikleri sırtımdaki büyük ve renkli dövmemi birkaç seansta silen, eli hafif, ustalığı büyük, branşının en iyisi DR ELİF HN ı öneririm. Hem de şiddetle!
Özgül Dermancık (26 Eylül 2014)
çok memnunum
DOKTOR HANIM AKNE PROBLEMİMİ ÇÖZDÜ. LİSEDEN BERİ YÜZÜMDEKİ SİVİLCE İZLERİ BİLE PEELİNG VE PRP İŞLEMLERİ SAYESİNDE ÇİCDDİ ŞEKLİNDE AZALDI. LAZERLE AKNELİ GÖZENEKLERİMİ KAPATTI VE CİLDİMİ SIKILAŞTIRDI. HEMDE ACISIZ VE AĞRISIZ. AKNE VE SİVLCE PROBLEMİNİZ VARSA CILINIMED tavsiyemdr.
Nur H. (26 Eylül 2014)
çok memnunum
Biz aynı şirkette çalışıyoruz; departmanımdan bir çalışma arkadaşımın tavsiyesi üzerine grup olarak tanıştık Clinimed ve güzel doktorumuz ELİF EBRU GÜNER HANIM ile… Bölgesel incelme ile başlamıştık grup programımıza. O kadar memnun kaldık ki, kimyasal peeling ile katman katman soyulduk yaz başlamadan önce.. Ve bu yaz farkettim ki lekelenme bile yaşamadım. DOKTOR ELİF HANIM bizi hoş sohbeti ile bilinçlendirdi diyebilirim. Artık güneşe karşı da çok temkinliyiz. Şu an CLINIMED ten her hafta 3 seans şeklinde birçok uygulamaya giriyoruz kendimizi ödüllendiriyoruz. Herkese tavsiye ederim J Ayrıca Vücut Analizi, Diyet Danışmanlığı ve Metabolic Balance sistemi ile kişisel beslenme planımızı da belirliyoruz. Bu konuda Diyetisyen Doktor Hanım da çok başarılı..
Ömür Germin (26 Eylül 2014)
çok memnunum
Bazı yediklerim vücudumda kızarıklık ve kabarma olarak dokunuyordu.Cildimin reaksiyonu için Elif Ebru hanım ile tanıştım.Alerjik deri testleri yaptı ve alerjimi tedavi etti.TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUM
Gamze Derindere (26 Eylül 2014)
çok memnunum
Bazen sohbet esnasında arkadaşlarıma kırışıklıklarım hakkında tecrübe; sarkık bölgelerim hakkında yorgunluk der geçerdim. Elif Hocam beni yeni bir teknoloji ile tanıştırdı. İğne ya da lazer ışığı gibi değil. Cildin derin katmanına ulaşan ve ileri yaş etkilerini neredeyse ortadan kaldıran sıkılaştıran ve toparlayan bir tedavi uygulaması.. Adı ulthera. 3. Seansta bendeki bu değişim çok hoşuma gitmişti bile.. Herkes, eşim, çocuklarım, dostlarım, komşularım estetik cerrahi olmadığına inanamadı, hala inanmıyor. Cilt dokumu toparlayan ve beni genç ve sağlıklı cilde kavuşturan ELİF HOCAMa minnettarım.
Bilgi Öksüz (26 Eylül 2014)
çok memnunum
Gen haritamda maalesef var olan ben’lerimden Doktor Elif Hanım lazer tedavisi ile kurtuldum ve artık çoook mutluyum. Yaşam standardımı düşürmeden kısa süreli ve yüksek konfor sunan bir operasyon ile tüm benlerimden ve en mühimi ölümcül noktalara ulaşan cilt hastalıklarından uzaktayım. Uygulamadan birkaç saat sonra bile çalışmaya devam ettim. Bu en büyük konfor! Teşekkürler DOKTOR ELİF EBRU GÜNER.
Berrin Yulay (25 Eylül 2014)
çok memnunum
Selam! Ben DOKTOR elif ebru güner’in hastasıyım. Geçen sene annemle birlikte profesyonel cilt bakımına gittik. O gün bugündür elif hanımın müdavimiyiz. bahar dönemlerinde yaz ve kış başlangıcında dermokozmetik işlemlerini uyguluyoruz. yrıca zayıflama ve cildi toparlama gibi teknolojiden ve elif hanımın mahretinden ve engin bilgisinden de yararlanıyoruz. sağlığımız için bizim tercihimiz DOKTOR ELİF GÜNER.
Rudil K. (23 Eylül 2014 çok memnunum
Cildim kendimi bildim bileli mat ve sönüktü. Hatta T bölgemde de yağlanma ve geniş gözenekler hatta siyah noktalar vardı. Dr Elif Ebru Güner ile tanışmam en yakın arkadaşım sayesinde oldu. Bana bir iyilik yaptı ve çok şükür ki, bugün sağlıkla ışıldayan bir cilde sahibim. Hatta Dr Elif Hn hoşuma gitmeyen ama farkında olmadığım bir çok noktada da farklılık yarattı. Belirgin cilt hattı, hafif dolgulu dudaklar gibi.. Aynadaki kendiml daha barışığım. Artık çok daha mutluyum. Dr Elif Hn çok mükemmel bir dermatolog ve aynı zamanda psikolog gibi.. Yaşam koçum Canım Doktorum.
Ceylan Olgun (23 Eylül 2014)
çok memnunum
Merhaba, Doktor Elif Ebru Güner’e ellerimde ve kollarımda çıkan siğile benzeyen semptomlar için gittim. Muayene esnasında ve sonrasındaki ilaç tedavisi ile bunu atlattım çok teşekkürler olsun! Sonrasında bazı dolgu işlemleri için gidiyorum ve her ayrılışımda çok memnun kalıyorum. İstediğinizi iyi anlatmanıza gerek yok, Ebru Hnm hayalinizdeki sizi çok iyi biliyor ve sizi güzelleştirirken sağlığınıza da kavuşturuyor. Profesyonel ve işinin de hastasının da takibinde bir doktor.. Siğillerim nedeniyle iyileşme sürecimi benim kadar ilgili şekilde takip etti. sürekli ilgilendi. Ayrıca son teknoloji cihazlar sayesinde kliniğe her gittiğimde yeni bir uygulama öğreniyor ve deniyorum. CLINIMED ve UZMAN DOKTOR DERMATALOG ELİF EBRU GÜNER herkese tavsiye ederim.
Emine Tarhancı (20 Eylül 2014)
çok memnunum
DOKTOR HANIMA BOTOX VE DOLGU UYGULAMALARI İÇİN GİDİYORUM. ÇOK DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ ŞEKİLDE UYGULUYOR. DOLAYISIYLA BEN MEMNUNUM. HERKESE TAVSİYE EDERİM. TEŞEKKÜRLER.
hulya.ayyildiz (17 Eylül 2014)
çok memnunum
Yıllara paralel olarak cilt elastikiyetinin kaybolması, sarkmalar ve benzeri mutsuzluklarım nedeniyle, bir dost tavsiyesiyle DOKTORUM EBRU Hanım’a ulaştım. Göz altı ışık dolgusundan tutun da elmacık kemiklerimin belirginleşmesine kadar yüzümü şahane bir şekle ve forma ulaştırdı. EBRU HOCAM duayendir
Neriman Gündüz (17 Eylül 2014)
çok memnunum
Yüzümdeki kırmızılık-kızarıklık oluyordu ve bunu seneleerdir alerjik olarak biliyorduk. ROSACEA hastalığımı teşhisinden itibaren tedavisi ile beni iyileştiren,bilinçlendiren EBRU ELİF GÜNER DOKTORA çok teşekkür ediyorum sağolsun varolsun.
Zeliha Leventoğlu (17 Eylül 2014)
çok memnunum
Yaz dönemiyle birlikte cilt lekelenmeleri ve ben’lerde artış gözlemlendiği için rutin bir kontrol için DOKTOR ELİF EBRU GÜNER’in NİŞANTAŞI’ndaki KLİNİĞİ CLINIMED’e gittim.Ben haritamı çıkardık; hepsini titizlikle inceledi ve risk ihtimali olan ben’lerimi lazer ile yok etti. Sadece benler değil;güneş ya da başka nedenlerle oluşan cilt leke problemimi de bazı dermo kozmetik uygulamalarla ciddi oradan azalttık. Ayrıca oksijen terapisi ile ozon tedavisine de gidiyorum belirli sıklıklarla.DOKTORUMUZ sadece İSTANBUL’UN DEĞİL TÜRKİYE’NİN HATTA DÜNYANIN EN YİSİDİR.

Esra Midilli (17 Eylül 2014)
çok memnunum
Aşırı kıllanma problemini farkettiğim anda 16 yaşındaki oğlumu DOKTOR Hanıma getirdim. Şu an çok şükür ki bu sorunu çözdük. Teşekkürler.
Nurcan Emre Nilda (17 Eylül 2014)
çok memnunum
Üçüz bebeklerim doğduktan sonra bir anda hızlı kilo kaybı yaşadım. Bu sebeple karın bölgemden itibaren cilt sarkmaları, deformasyonları, çatlaklar ve selülitler belirdi. Anne sütü biter bitmez Doc. Elif Hanım’ın kliniğinden randevu aldım ve kendisi ile görüştüm. Bölgesel incelme tedavisi uygulandı. Soğuk radyofrekans terapi ve diğer adımlar ile vücudumda doğum öncesi ve sonrası birikmiş ödemi dışarı attım ve uzun dönem sıkılaşma sağlamak için bazı uygulamaları tamamladım. Elif Hanım öncelikle mükemmel bir dinleyici. Hastanın ihtiyacına ve beklentisine uygun olarak tedavi adımlarını başlangıçtan itibaren öyle detaylı anlatıyor ki zaten ne ile karşılaşacağınızı tahmin ediyorsunuz. Tahmin bile edemeyeceğiniz tek şey herhalde kısa sürede büyük değişiminiz olacaktır. Ben karın bölgesi derken tüm vücuduma sıkılaşma işlemlerini denedim ve çok memnun kaldım. Klinikteki onlarca teknolojik cihaz sayesinde her ihtiyacınıza uygun bir çözüm tedavisi bulabilirsiniz. Şu an doğum öncesi bedenimden de 1 beden zayıfım en önemlisi kendime güvenliyim. Hem anneyim hem çalışıyorum hem sağlıklıyım. En büyük zenginlik budur.

Aishe Kardoviç (17 Eylül 2014)
çok memnunum
Bir arkadaşımdaki farkedilir güzellikten etkilenerek CLINIMEDin yolunu tuttum, Doktor Elif Hanım ile tanıştım, cildimi analiz etmesini istedim, cildimizin de chek.up’a ihtiyacı var öyle değil mi? Kimyasal peeling uygulaması ile cildimdeki ölü deri katmanları günlerce soyuldu ve hücrelerim resmen yenilendi. Ayrıca akne oluşumuna müsait cilt tipime özel bakımlar uygulandığı için yazdan kalma lekelenmeler ve sıklıkla sorun yaşadığım yağlanma ve akne oluşumu bile sona erdi. İnanması zor ama gerçek. Gözlerimi kapattım, DOKTOR ELİF EBRU GÜNER’in uzmanlığına güvendim ve cildimi kendisine emanet ettim. Bıraktığımdan çok farklı çünkü çok daha sağlıklı çok daha genç ve çok daha temiz bir cilde kavuştum. Daha ne isteyebilirim? Kendinizdeki güzellik için kendinize bir fırsat verin ve ELİF HANIM’a gidin!
Cem Baran Akça (17 Eylül 2014)
çok memnunum
Strese ve sinire bağlı olarak bilhassa yaz aylarında ellerimde, avuç içlerimde ve hatta ayaklarımda çıkan egzama hastalığım için hala DOKTOR ELİF HANIM’ın tedavisine devam ediyorum. Aşırı derecede memnunum. Derimde hızla iyileşme ve kaşınmalarda son oldu.
AysunA (18 Kasım 2014)
çok memnunum
Merhabalar herkese , Dr Elif hnm i bir arkadasimin tavsiyesi ile tanidim.Doktor olarak ilk defa bu kadar ilgilenen ve bilgi sahibi bir hekim gordum. Hem klinik tecrubesi hem de kozmetik dermatoloji tecrubesi mukemmel , Gozunuzu kapatin ve ne diyorsa yapin Aysun Akcan

Tüm hasta görüşleri için tıklayınız